DOSTAWA

W QUEST® dbamy o to, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie szybko i bezpiecznie. Standardowo wysyłka następuje w ciągu 24h od otrzymania płatności lub wyboru płatności przy odbiorze. Stawiamy na sprawdzone metody dostawy, a każda paczka jest ubezpieczona, więc nie musisz się o nic martwić. Poniżej możesz sprawdzić jakie formy dostawy są dostępne w sklepie, a także jak łatwo śledzić swoją przesyłkę.


METODY DOSTAWY

Inpost Paczkomat® 24/7
Wybierz wygodą dostawę do Paczkomatu blisko Ciebie. Dostępne są o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu, więc po otrzymaniu powiadomienia, że paczka już czeka to Ty decydujesz, kiedy chcesz ją odebrać.

Inpost Paczkomat® 24/7 – płatność przy odbiorze
Za swoje zamówienie możesz również zapłacić w Paczkomacie przy odbiorze paczki. Wystarczy, że skorzystasz z terminalu, który się na nim znajduje i za pomocą karty płatniczej opłacisz zamówienie.

Pamiętaj, że niektóre produkty ze względu na swój wymiar nie mogą zostać nadane do Paczkomatu®. Jeżeli w Twoim koszyku znajdzie się taki produkt, to w metodach dostawy wyświetlone zostaną tylko te, które są do niego odpowiednio dostosowane i bezpieczne.


InPost Kurier
Idealna opcja, gdy chcesz, aby przesyłka została dostarczona na konkretny adres. Otrzymasz informację  o nadaniu przesyłki, a następnie o planowanym terminie dostawy, więc będziesz na bieżąco z tym, co się aktualnie dzieje z Twoją paczką.

InPost Kurier – płatność przy odbiorze
Dokonaj płatności gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoją paczkę na wskazany wcześniej adres.


GLS Kurier
Skorzystaj z elastycznej dostawy kurierskiej, obejmującej zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. Wskaż adres, na który ma zostać dostarczona przesyłka i ciesz się szybką i bezpieczną dostawą swojego zamówienia.  


CENNIK I CZAS DOSTAWY

METODA DOSTAWY PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY KOSZT DOSTAWY
  Inpost Paczkomat® 24/7 1 dzień roboczy 10,99 zł
  Inpost Paczkomat® 24/7 – płatność przy odbiorze 1 dzień roboczy 12,99 zł
  InPost Kurier 1 dzień roboczy 11,99 zł
  InPost Kurier – płatność przy odbiorze 1 dzień roboczy 13,99 zł
  GLS Kurier  2 dni robocze 14,50 zł

ŚLEDŹ SWOJĄ PRZESYŁKĘ

Gdy wyślemy Twoje zamówienie, otrzymasz e-mail z numerem przesyłki oraz opcją jej śledzenia.
Możesz również śledzić ją po numerze, bezpośrednio na stronie InPost oraz GLS, korzystając z poniższych przycisków.

Jeśli informacje na stronie przewoźnika są niejasne, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta [email protected]

To Top