METODY PŁATNOŚCI

W QUEST® stawiamy na sprawdzone i bezpieczne metody płatności, dzięki którym szybko i bezproblemowo opłacisz swoje zamówienie. Sprawdź, jakie opcje dostępne są w sklepie i wybierz taką, którą najbardziej Ci odpowiada.


PRZELEWY24
Dokonaj szybkiego przelewu online, wybierając swój bank z listy dostępnych opcji. Nastąpi przekierowanie na stronę logowania bankowości internetowej, a po zalogowaniu zobaczysz wszystkie szczegóły wykonywanej płatności. Uzupełnią się one automatycznie, więc nie musisz się martwić czy wpiszesz poprawny numer konta, kwotę i tytuł przelewu. Dokonaj autoryzacji przelewu – otrzymasz wówczas potwierdzenie płatności, a system przeniesiecie Cię z powrotem na stronę sklepu.


BLIK
Do skorzystania z wygodnej i szybkiej płatności BLIK wystarczy Ci telefon i aplikacja Twojego banku. Wygeneruj w niej 6-cyfrowy unikalny kod, a następnie wpisz go lub skopiuj i wklej w dedykowane miejsce. Potwierdź płatność, a kwota zamówienia zostanie w sposób automatyczny pobrana z Twojego konta.


PAYPAL
Jeśli posiadasz konto PayPal z powiązaną z nim kartą kredytową/debetową lub kontem bankowym, to możesz skorzystać z szybkiej płatności za jego pośrednictwem. Wybierz tę opcję, zaloguj się, a następnie przejrzyj udostępnione automatycznie szczegóły zamówienia, zawierające między innymi nazwę sprzedawcy i kwotę zamówienia. Potwierdź płatność korzystając z przycisku „Pay Now”.


KLARNA
Kup teraz, zapłać później! Wybierz tę metodę płatności, jeśli chcesz mieć więcej czasu na opłacenie zamówienia (aż 30 dni!) lub spłatę wolisz rozłożyć na wygodne raty (3 raty zupełnie bezpłatnie). Bez dodatkowych kosztów, elastycznie i bezpiecznie. Wszystko masz pod kontrolą, bo przy zbliżającym się terminie płatności otrzymasz specjalne przypomnienie. 


KARTA PŁATNICZA
Dokonaj płatności za swoje zamówienie kartą kredytową lub debetową. Wystarczy, że wprowadzisz dane, które na niej znajdziesz (numer karty, data ważności, kod CVV/CVC) i od razu po autoryzacji płatność automatycznie zostanie sfinalizowana. To wygodny i szybki sposób, ponieważ nie musisz się nigdzie logować ani rejestrować.


APPLE PAY
Możesz łatwo i bezpiecznie dokonać płatności jeśli korzystasz z urządzeń Apple. Wystarczy, że skorzystasz z opcji dodania swojej karty płatniczej do Apple Wallet (wystarczy zrobić to raz) i przy finalizacji zakupów wybierzesz Apple Pay. Za pomocą Touch ID, Face ID lub hasła autoryzujesz transakcję i gotowe.


GOOGLE PAY
Metoda płatności stworzona przez Google, która umożliwia proste i wygodne opłacenie zamówienia. Wystarczy, że posiadasz urządzenie z systemem Android i wówczas w koszyku pojawi się ta opcja do wyboru. Logujesz się na swoje konto Google i wybierasz przypisaną do Google Pay kartę płatniczą (lub dodajesz nową). Następnie potwierdzasz szczegóły związane z zamówieniem, autoryzujesz płatność i zamówienie opłacone.


STRIPE
Skorzystaj z globalnej platformy, która oferuje różne metody płatności – między innymi karty kredytowe i debetowe, portfele cyfrowe, a także formy płatności dedykowane dla Twojego kraju czy regionu. To Ty wybierasz, która opcja najbardziej Ci odpowiada, a następnie dzięki przejrzystym instrukcjom szybko i bezpiecznie dokonujesz transakcji za zamówienie.


PRZELEW BANKOWY
Dokonaj przelewu bankowego na poniższe dane.

SYNTIOS sp. z o.o.
ul. Przylep - Zakładowa 5
66-015 Zielona Góra
numer konta: 48 1090 1535 0000 0001 5133 3230
Tytuł przelewu: numer zamówienia

Paczka zostanie do Ciebie nadana niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty.


PRZESYŁKA ZA POBRANIEM
Płatności za zamówienie możesz dokonać również przy odbiorze swojej paczki. Ta opcja dostępna jest zarówno w przypadku dostawy kurierem, jak i do wybranego Paczkomatu. 


✉️ [email protected]
Napisz jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności lub pojawił się jakikolwiek problem. Nasze biuro obsługi klienta chętnie Ci pomoże.

To Top