Kręgi nawodnieniowe

Kręgi nawodnieniowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Model
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 5
12
24
36
 1. Krąg nawodnieniowy PCV - pierścień uprawny - szary
  As low as 6,99 zł
 2. Krąg nawodnieniowy PCV - pierścień uprawny - grafitowy
  As low as 6,99 zł
 3. Krąg nawodnieniowy PCV - pierścień uprawny - beżowy
  As low as 6,99 zł
 4. Krąg nawodnieniowy PCV - pierścień uprawny - zielony
  As low as 6,99 zł
 5. Krąg nawodnieniowy PCV - pierścień uprawny - brązowy
  As low as 6,99 zł
12
24
36

Sposób na lepsze plony? Kręgi nawodnieniowe!

To niepozorne, lecz bardzo praktyczne rozwiązanie. Okazuje się bowiem, że umieszczając sadzonkę, nasiona lub dorosłą roślinę w specjalnym kręgu nawodnieniowym, można nie tylko usprawnić jej podlewanie, ale również zadbać o dodatkowe aspekty. 

Kręgi nawodnieniowe zapewnią Ci schludne grządki

Co powiesz na to, aby raz na zawsze zapomnieć o błocie na ścieżkach między Twoimi wypielęgnowanymi roślinami? Czy chcesz bez problemu, bez brudzenia obuwia, pewnym krokiem wejść między grządki? Kręgi nawodnieniowe sprawią, że woda przedostanie się wyłącznie tam, gdzie trzeba – do systemu korzeniowego wybranej rośliny. I nigdzie indziej! Koniec z zasilaniem chwastów i nieporządkiem na rabacie. 

Jak działają kręgi uprawne?

To bardzo proste. Na początek ustal potrzeby swojej rośliny – dla młodych sadzonek będzie to analogicznie: mniejszy model, a dla większej lub dla drzewka owocowego – większy. Krąg uprawny zepnij załączoną spinką, lekko wkop w podłoże, umieszczając w środku roślinę. Gotowe! Po skończonym sezonie zdemontuj konstrukcję, rozłóż na płasko i łatwo przechowaj do kolejnego sezonu. Masz inne wątpliwości? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!  

To Top